Pobierz program MR_FAKTURY_START 2020_2

Program mr faktury start jest płatną wersją programu do obsługi małych firm. Wersja programu tu dostępna jest wersją pełną w przypadku posiadania kodów licencji lub wersją testową jeśli nie wprowadzi się do niej kodów licencji. Bez zarejestrowania program będzie pracował przez 90 dni od chwili zarejestrowania. Z chwilką wprowadzenia licencji staje się wersją bezterminową. Ta wersja programu przeznaczona jest dla systemów Windows XP, Windows Vista, Windows 7 oraz Windows 8 i Windows 10.  Można nią także uaktualniać starsze wersje programu MR_FAKTURY_START.   Data wersji 14.12.2020

Wersja przystosowana do zmian jakie obowiązują od 1 października 2020 ( obsługa JPK_VAT7 ) .

pobierz ma faktury start

W przypadku problemów ze ściągnięciem programu w przeglądarce Microsoftu Edge proszę zobaczyć Problemy z pobieraniem programu dla przeglądarki Edge  

Pokażemy tutaj przykład instalacji programu przy ściąganiu instalatora za pomocą przeglądarki Firefox. Po kliknięciu na przycisk pobierz na stronie pokaże się nam okienko :

Po naciśnięciu na przycisk Zapisz klikamy na strzałkę wskazującą na Pokaż okno pobierania plików

Otworze się nam okienko gdzie pokazane są ostatnio pobrane pliki :

Po wybraniu pliku o nazwie instalator_start.exe i kliknięciu na niego pojawi się nam okienko :

Należy zwrócić tu uwagę na cyfrowy podpis. Powinno być tam wymienione Wydawca : Mirosław Rogula. Świadczy to iż program jest oryginalny. I jest to właściwa wersja instalatora. Możemy więc nacisnąć na przycisk uruchom. Pojawi się nam wtedy okienko instalatora.

Mamy tu trzy przyciski. Pierwszy [Instaluj] służy do instalacji programu. Drugi [Uaktualnij] służy do uaktualniania starszych wersji programu. Ostatni do rezygnacji z instalacji programu. Po naciśnięciu przycisku instaluj powinno nam się pokazać :

Program poinformuje nas że nie ma katalogu z danymi - należy nacisnąć klawisz [TAK] i zacznie się instalacja programu. Koniec instalacji pokaże nam okienko :

Czasem system Windows informuje użytkownika że program nie został poprawnie zainstalowany. Jeśli pojawi się nam takie okienko należy nacisnąć wybór że program został poprawnie zainstalowany. Jeśli po jego uruchomieniu  program pracuje znaczy że wszystko jest zainstalowane poprawnie.