MR KSIĘGA Pobierz

 

Program MR KSIĘGA w dostępnej tu wersji jest w pełni funkcjonalny - jest to pełna wersja programu. Może ona służyć zarówno do instalacji programu a także do uaktualnienia od wersji 3.07. Uaktualnienie  polega na uaktualnieniu istniejących danych a także programu tak że mamy dostęp do starych danych w nowej wersji programu.

Program bez rejestracji będzie pracował przez 30 dni od chwili zarejestrowania - w późniejszym okresie będzie wymagał kodów licencji aby pracować dalej.  Ta wersja programu ma możliwość importu z MR_FAKTURY_PRO od wersji 3.09.

 

Dostępna tu wersja to wersja 3.1 z 11 wrzesień 2018 roku.  Ma ona możliwość generowania pliku JPK_VAT. Do jego wysyłania służy program dostępny na stronach MF.

Obecnie jest już dostępna  na stronach MF http://www.finanse.mf.gov.pl/web/wp/pp/jpk/klient-jpk   wersja Klienta JPK 2.0 (1.0.4.0) który czyta pliki JPK 3.0  Można wysłać nasz plik JPK_VAT do MF.

 Po pobraniu instalatora należy kliknąć na instaluj_ks_3.1.exe aby uruchomić instalatora programu

 

Aby zainstalować program  należy nacisnąć na przycisk Instaluj. Dobrze jest nie zmieniać katalogu programu dzięki czemu w przypadku uaktualnienia nie będzie konieczności wyboru właściwego katalogu gdzie został zainstalowany program.

 

W przypadku gdyby zachodziła konieczność deinstalacji  programu wystarczy skasować cały katalog z programem.