Program do fakturowania

JPK-VAT 2020 

W związku ze zmianami w formacie JPK VAT, które obowiązują od 1 października 2020 została wprowadzona od dnia 21.09.2020 wersja programu 3.15, która zawiera obsługę tego formatu. Program obsługuje znaczniki GTU_1 do GTU_13 aby ułatwić obsługę księgową faktur. Proszę koniecznie przeczytać uwagi odnośnie Zmiany w programie dla wersji 3.15   Zmodernizowany został także program MR_KSIEGA wersja 3.21.

Pojawiła się także nowa wersja programu do scalania plików JPK_VAT7M i JPK_VAT7K. MR_SCAL_JPK aby zobaczyć nową wersję programu. 

 

Program do wystawiania faktur JPK

Zastanawiasz się, który program do fakturowania sprawdzi się w Twojej firmie? Serdecznie zapraszamy Cię do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty! Proponujemy prosty program do faktur firmy mr_flash, z którego obsługą poradzi sobie każdy bez żadnego problemu. To najnowsze oprogramowanie zgodne z obecnymi przepisami prawnymi, które zaszły od 1 stycznia 2018 roku – program do faktur JPK dostosowany jest do współczesnych norm i wymogów. Proponowane przez nas oprogramowanie do faktur cechuje się nie tylko przejrzystością interfejsu i intuicyjną obsługą, ale również wysoką wydajnością.

Jeśli szukasz informacji na jakiś temat i nie wiesz, który program do fakturowania wybrać - skorzystaj z wewnętrznej przeszukiwarki. W górnym prawym rogu tej strony wpisz poszukiwany tekst np. program do faktur JPK czy faktura eksportowa, a po naciśnięciu przycisku „Szukaj” program zaprezentuje artykuły, w których jest szukane słowo lub wyrazy.

Wybierz prosty program do faktur stworzony przez naszą firmę

Oferujemy wyłącznie sprawdzony i niezawodny program do wystawiania faktur stworzony pod kątem potrzeb współczesnych przedsiębiorców i księgowych. Zależy nam na tym, aby móc zaproponować klientom wygodne oprogramowanie, niewymagające żadnej specjalistycznej wiedzy informatycznej. Właśnie dlatego stworzyliśmy prosty program do faktur, który błyskawicznie zwiększy efektywność pracy z dokumentami.

Program do magazynu

Program MR FAKTURY PRO przeznaczony jest nie tylko do faktur: to również program do magazynu. Pozwala na kompleksową ewidencję towaru: sprawdzanie stanów magazynowych, w tym stanów minimalnych, ewidencję dostaw na magazyn i rozchodu towarów. Program magazynowy rozróżnia towary i usługi, dlatego produkt zdefiniowany jako usługa nie będzie wprowadzony na magazyn.

Program stanowi również użyteczne narzędzie podczas przeprowadzania inwentaryzacji; umożliwia generowanie remanentu na wybrany dzień.

 

Informacja o JPK ( Jednolity Plik Kontrolny)

Informacja o RODO

Uaktualnij program do wersji 3.12 w związku z mechanizmem podzielonej płatności - więcej o Podzielna Płatność obowiązuje od 1 listopada 2019

Uaktualnij program przed 1 lipca 2019 jeśli masz wersję starszą niż 3.11 - Informacja o JPK_FA

Całe oprogramowanie do faktur firmy mr_flash dostosowane jest do zmian, które zaszły od 1 lipca 2019 roku. Jeśli jesteś posiadaczem starszej wersji, gorąco polecamy uaktualnienie programu do najnowszej wersji. Należy pamiętać, że mamy możliwość darmowego uaktualniania programów przez rok od chwili zakupu programu lub uaktualnienia.  Uaktualnienie polega na tym, że stare dane zostaną dostosowane do nowej wersji programu i w nowej wersji mamy do nich dostęp. Podstawowe wątpliwości klientów - dlaczego na fakturach nie ma napisu FAKTURA VAT tylko jest FAKTURA oraz dlaczego nie ma napisu ORYGINAŁ / KOPIA ? Dlatego że zmieniły się przepisy i od 2014 roku na fakturach nie powinno być napisu FAKTURA VAT tylko FAKTURA, a także nie powinno być napisu ORYGINAŁ / KOPIA. Zobacz do Faktury 2014 aby zobaczyć krótką informację na temat tego, jakie obowiązują przepisy na temat wystawiania faktur.

Pojawiła się nowy darmowy program mr_scal_JPK służy on do scalana plików JPK w jeden. MR_SCAL_JPK

Wszystkie programy fakturujące naszej firmy posiadają obsługę JPK_FA. A program MR_FAKTURY_PRO dodatkowo JPK_VAT

 

 MR_FAKTURY_PRO

mr_faktury_pro    Program MR FAKTURY PRO jest zaawansowanym programem do obsługi fakturowej firm. Prosty w obsłudze, zaawansowane funkcje dostępne nawet dla    niedoświadczonego personelu obsługującego program.  Program da sobie radę w małych i średnich firmach. Istnieje wersja jednostanowiskowa programu jak i wersje sieciowe do 10 stanowisk korzystające z jednej bazy. Dzięki zastosowaniu mocnego silnika bazy danych NexusDB możliwa jest także praca programu na pendrive.  Dzięki stałej współpracy z licznymi użytkownikami programu - wzbogaca się on o nowe funkcje i jest coraz bardziej uniwersalny. Co ważne program można dostosować do indywidualnych wymagań dla każdego pracownika. Dzięki systemowi haseł dany użytkownik może mieć dostęp do określonych funkcji w programie. Jest to także wygodne przy pracy przez jedną osobę kiedy nie chcemy mieć menu ze zbyt dużą ilością funkcji. Możliwość łatwego ustawienia wszystkich formatów wydruku a także możliwość wyeksportowania wydruków do formatów PDF, CSV, HTML, JPG, TIFF a także możliwość bezpośredniego wysłania na wydruku na mila bardzo ułatwia pracę w firmie. Można także eksportować dane do formatu JPK_FA a także do formatu JPK_VAT Program jest polecany dla wszystkich firm, które chcą mieć łatwego w obsłudze za niewielkie pieniądze   (185 zł brutto) i o niezbyt dużych wymaganiach sprzętowych.

Wymagania : Windows XP/Vista/Windows 7/ Windows 8/ Windows 10  a także przy wykorzystaniu biblioteki Wine pod systemem Linux i iMac

Obsługa drukarek fiskalnych : Posnet, Elzab, Farimex Topaz (dawniej  Giga) i kompatybilnych

 

MR_FAKTURY_START 

mr_faktury_startProsty program do wystawiania faktur VAT oraz RR. Program przeznaczony dla firm nie prowadzących gospodarki magazynowej. A także nie potrzebujących programu z obsługą walut. Program wystawia proste faktury VAT. Program posiada identyczną obsługę jak MR_FAKTURY_PRO a także używa tej samej bazy danych. Został pomyślany jako tania alternatywa dla programów darmowych (kosztuje tylko 62 zł brutto) A ma możliwość obsługi drukarek fiskalnych a także własnych formatów wydruku. Można na nim wystawiać faktury korekcyjne jak i dokumenty proforma. Istnieje możliwość aktualizacji tego programu do wersji PRO w przypadku gdyby obecne tam funkcje już nie wystarczały.

Wymagania: Windows XP/Vista/Windows 7/ Windows 8/ Windows 10  a także przy wykorzystaniu biblioteki Wine pod systemem Linux i iMac

Obsługa drukarek fiskalnych : Posnet, Elzab, Farimex Topaz (dawniej  Giga) i kompatybilnych


Niektóre funkcje programu MR_FAKTURY_PRO

Wystawianie faktur VAT, VAT RR, VAT UE, VAT eksport, VAT marża, Proforma, oraz korekt.

 • Dowolnie długie nazwy towarów/usług - nazwy jednorazowe dla usług
 • Eksport danych faktur do formatu JPK_FA a także do JPK_VAT
 • Możliwość wystawiania rabatów dla poszczególnych pozycji faktury
 • Możliwość samodzielnego zmieniania formatów wydruku w łatwy sposób
 • Możliwość użycia wielu formatów wydruku
 • Użycie czytników kodów kreskowych
 • Kompleksowa obsługa spłat własnych i klientów
 • Wystawianie dokumentów korekcyjnych do faktur
 • Możliwość kasowania wielu dokumentów źle wystawionych
 • Obsługa zamówień
 • Obsługa reklamacji
 • Do 254 cenników definiowanych w różnych walutach
 • Obsługa wielu magazynów - stany magazynowe, inwentaryzacja, remanent itp.
 • Kompleksowa obsługa WZ - zamiana wielu WZtek automatycznie na faktury
 • Drukowanie przelewów na gotowych wydrukach
 • Wydruk adresów na kopertach -drukowanie adresów na kopertach wg wystawionych faktur
 • Możliwość wydruku rejestru VAT sprzedaży wg. specyficznych wymagań np. Faktury dla osób fizycznych za gotówkę.
 • Obsługa kodów pocztowych - automatyczne znajdowanie miejscowości po kodzie
 • Obsługa drukarek fiskalnych ELZAB ( FP600, OMEGA ), Posnet ( Thermal ), Optimus (Viking), Elemis ( GIGA )
 • Możliwość wydruku faktury eksportowej w walucie i w języku angielskim
 • Możliwość użycia zaawansowanego systemu rabatowego - rabat można ustalić dla danego klienta na dany towar
 • Możliwość sprzedaży towaru z magazynu przy braku towaru z późniejszym uzupełnieniem
 • Obsługa noty uznaniowej i obciążeniowej
 • Możliwość poprawy dokumentu tuż przed wydrukiem
 • Obsługa kasy KP, KW
 • Możliwość uruchomienia programu z dysku typu FlashDisc.
 • Rozliczenie kasy
 • Obsługa kart punktowych (przywiązanie klienta do firmy za pomocą nagród)
 • Rozliczenie zmiany (przydatne np na stacjach benzynowych)
 • Możliwość ustawiania uprawnień dla poszczególnych użytkowników programu
 • Obsługa rozchodu wewnętrznego
 • Obsługa skupu towarów
 • Możliwość kilkakrotnego zainstalowania programu w różnych katalogach
 • Wszelkiego rodzaju wydruki analityczne dotyczące sprzedaży i zakupu
 • Łatwa obsługa faktur z VAT-em odwróconym.
 • Szyfrowanie danych odbiorców celem ich zabezpieczenia przed nieuprawnionym dostępem.

Oraz wiele innych opcji tu nie wymienionych.

 

Kontakt

Telefon stacjonarny

48.32.3075824

Telefon komórkowy

502107188

Telefon stacjonarny i komórkowy jest aktywny codziennie od godziny 8.00 do godziny 18.00

 

Adres email

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

MR_FLASH Mirosław Rogula
ul. Sadowa 9B
42-677 Czekanów

O FIRMIE

Firma MR_FLASH została założona w 1992 roku w Gliwicach. Obecnie siedziba firmy mieści się w Czekanowie k. Gliwic. W roku 1995 powstał pierwszy program do obsługi firm MR_SKLEP program pracował w systemie DOS oraz w sieciach Novell. W roku 2000 powstał program MR_FAKTURY, który był rozpowszechniany w wersji darmowej. Program powstał na bazie programu MR_SKLEP jednak był całkowicie zaprojektowany do pracy z Windows. Na bazie tego programu powstała wersja płatna MR FAKTURY PRO oraz cała gama programów współpracujących z tym programem. 

Programy naszej firmy pracują w wielu małych i średnich firmach. Dzięki zastosowaniu wersji sieciowej programu jest możliwa praca na wielu stanowiskach. Z powodzeniem program został wdrożony w firmie >ROGULA< F.H. z Głubczyc gdzie jest instalacja sieciowa korzystająca z 10 stanowisk. Program wdrażany jest w różnych rodzajach działalności - głównym celem jest zapewnienie maksymalnie prostego narzędzia do spełniania wielu różnych funkcji bez  komplikowania użycia przez użytkownika.

Wdrażanie programów w różnych firmach wymagało czasem dopisania dodatkowych funkcjonalności, np odczytu ze specjalizowanego urządzenia czy odbiór danych zamówienia ze strony. Za stosunkowo niewielkie kwoty użytkownicy otrzymali dodatkowe funkcje, które często mogły kosztować wielokrotnie więcej gdyby korzystać z specjalistycznych programów.

Dotychczas  sprzedano około 2295 licencji na MR_FAKTURY_PRO kilkaset licencji na MR_FAKTURY_START.

Regulamin sklepu

 1. Właścicielem sklepu internetowego działającego pod adresem www.faktury-ok.pl jest firma MR_FLASH Mirosław Rogula z siedzibą w Czekanowie przy ulicy Sadowej 9B - Dane firmy NIP 631-106-70-67, REGON 272772045 zwanej dalej MR_FLASH lub Sprzedający.
 2. Obowiązującym językiem dla wszelkich informacji podanych w sklepie, procesu składania zamówienia oraz zawierania umowy kupna-sprzedaży jest język polski
 3. Niezbędnym warunkiem dokonania zakupu jest albo wysłanie danych firmy koniecznych do wystawienia faktury VAT tj - nazwy firmy adresu oraz NIP-u za pomocą maila lub poczty zwykłej - na żądanie kupującego może być wystawiona faktura proforma. Po wpłynięciu środków na konto kupujący otrzymuje fakturę VAT, licencję oraz dodatkową informację za pomocą maila lub przesyłki zwykłej w zależności od rodzaju wykupionej licencji.
 4. Istnieje możliwość zapłaty za pomocą tzw, bezpiecznego pośrednika PayU. Kupujący wypełnia wówczas przygotowany formularz i może otrzymać fakturę VAT oraz licencję na program w ciągu do 12 godzin. Na ogół jest to do 1 godziny.
 5. Niezbędnym warunkiem dokonania zakupu jest akceptacja postanowień niniejszego regulaminu.
 6. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym http://www.faktury-ok.pl są podane w złotych polskich i zawierają podatek VAT (są cenami brutto)
 7. Licencje zakupione w sklepie internetowym http://www.faktury-ok.pl są dostarczane z dowodem zakupu faktury VAT
 8. Dane osobowe Kupujących w sklepie internetowym http://www.faktury-ok.pl przetwarzane są jedynie w celu realizacji zakupu i dostawy licencji oraz ewentualnego poinformowania kupującego o nowej wersji nabytego towaru. Dane osobowe
  przekazane Sprzedającemu nie będą nigdy udostępniane podmiotom trzecim w jakiejkolwiek formie i treści, a każdemu Kupującemu przysługuje prawo wglądu we własne dane, uzupełnianie ich, poprawianie, aktualizacja czy usuwanie. 
 9. W przypadku tradycyjnych sposobów płatności i zamówienia CD, licencję wysyłamy w ciągu 24-48 godzin pocztą - listem poleconym razem z fakturą VAT.
 10. W przypadkach szczególnych termin realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu. Każdorazowo Klient jest informowany o takim przypadku i ma prawo odstąpić wówczas od dalszej realizacji zamówienia.
 11. W związku z tym iż wyklucza się możliwość zwrotu licencji w związku z tym iż na stronie dostępne są wersje testowe 90 dniowe i każdy z kupujących jest proszony o wcześniejsze zapoznanie się z produktem, W ciągu okresu próbnego kupujący może przekonać się czy dany program spełnia jego wymagania.
 12. W cenie licencji CD znajduje się też cena przesyłki poleconej.
 13. Programy zakupione u Sprzedającego objęte są 12 miesięczną gwarancją. Każdy kupujący ma prawo do 12 miesięcznego uaktualniania posiadanej swojej wersji. Po tym terminie aby uaktualnić program należy wykupić licencję uaktualniającą.
 14. W sprawach nieuregulowanych będą mieć miejsce zapisy prawa powszechnie obowiązującego w Polsce ze szczególnym uwzględnieniem zapisów Kodeksu Cywilnego.
 15. Sądem właściwym do rozstrzygania sporów będzie sąd właściwy dla siedziby firmy MR_FLASH Mirosław Rogula wedle przepisów prawa obowiązującego na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

    MR_FLASH Mirosław Rogula