Baner

1. Uwagi ogólne

Program przeznaczony jest dla firm, które korzystają z konta Inteligo, PKO BP, mBank lub ING BankOnline, Nadwarciański Bank spółdzielczy lub przelewy Elixir i używają programu MR_FAKTURY_PRO w wersji zarejestrowanej (płatnej). Ułatwia on rejestrowanie spłat faktur przelewowych oraz dokumentację tych spłat. Łatwiej też jest znaleźć wpłaty na nasze konto szczególnie jeśli ktoś wpłaca na nasze konto z różnych kont.

Dzięki temu, że program przechowuje dane z przelewów – mamy dokumentację spłat i wpłat na konto i możemy po nią sięgać w dowolnym czasie, bez dostępu do Internetu. Program jest bezpieczny w użytkowaniu, bo nie ma dostępu do naszego konta a jedynie do danych w postaci pliku tekstowego jakie możemy uzyskać z naszego konta.

Program umożliwia także obsługę indywidualnych kont dla klientów. A także generuje te konta na podstawie danych klientów z programu MR_FAKTURY_PRO. Dzięki funkcjom zawartym w tym programie można w szybki sposób spłacić dużą ilość faktur nawet gdy faktury są spłacane z różnych kont. Możemy zrobić także wydruki klientowi by pokazać mu jakich dokonał wpłat, gdy twierdzi, że już wszystko uregulował.

W przypadku, gdyby program nie obsługiwał formatu danych jakiegoś banku, który używamy zawsze można zgłosić to na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.