Baner

MR FAKTURY 2022 Pobierz

Program MR FAKTURY 2022 jest darmowym programem do obsługi fakturowej firm. Jest on udostępniany bezpłatnie - nie ma terminu ważności - chodzi bezterminowo.

Wymagania: Windows Vista, Windows 7, 8 i 10, 11 a po zainstalowaniu Wine także Linux i iMac Wersja z 15.08.2022

Uwaga instalator nie zawiera możliwości uaktualnienia. Tę wersję można jednak uaktualnić do wersji płatnych bez utraty danych.

Poniżej przedstawiamy, jak uaktualnić program w przypadku przeglądarki FireFox

Po naciśnięciu na przycisk Pobierz - pokaże się nam okienko

 

Wybieramy opcję Zapisz plik i po ściągnięciu go ze strony klikamy w Pokaż okienko pobierania plików

 

Pokaże się nam podobny do tego widok. Musimy wybrać plik o nazwie instalator_mf.exe i kliknąć dwukrotnie, aby uruchomić proces instalacji. Pokaże się nam wtedy następujący widok Program jest podpisany cyfrowo na MR_FLASH Mirosław Rogula

Istotne w tym przypadku jest to, żeby był podany wydawca: Mirosław Rogula to bowiem świadczy, że mamy z oryginalnym instalatorem.  Teraz wystarczy nacisnąć na Uruchom - aby uruchomić instalatora

Tu wystarczy nacisnąć na klawisz Instaluj i program zostanie zainstalowany. Możemy zmienić miejsce instalacji. Należy jednak pamiętać, aby nie był to katalog c:\Program files albo pulpit. Najlepiej jest zainstalowanie go w katalogu głównym na dysku C: W katalogu, gdzie jest dostępny program MR FAKTURY PRO  dostępny jest do niego podręcznik. Wiele opisów funkcji w tym podręczniku dotyczy także tego programu.